news aktualizacja mapy 2021W tym roku zgodnie z planem startujemy z nową wersją mapy na 2021 r.

Wdrożenie nowej wersji przygotowaliśmy na dzień 6.01.2021 r. w godzinach 10:00 - 11:00. Z uwagi na przełączenie serwerów mapowych może nastąpić chwilowa przerwa w dostępie do serwisu.

Do czasu wdrożenia można już testować nową wersję mapy logując się do naszego serwisu poprzez adres: test.trapergps.pl (wpisując bez www). Można oczywiście używać swoich danych do logowania do swojego konta.

Po wylogowaniu trzeba ponownie wprowadzić ten adres inaczej zostaną Państwo przekierowani na obecną stabilną wersję pod adresem: www.trapergps.pl.

Przypominamy, że mapa zawiera drogi już wybudowane jak i te w budowie.

Drogi w budowie są oznaczone linią przerywaną, natomiast drogi wybudowane są oznaczone linią ciągłą w różnych kolorach w zależności od klasy drogi (białe, żółte lub pomarańczowe).

Przykład oznaczenia drogi w budowie jest poniżej (linie przerywane biało-szare i biało różnowe):

osm trasa budowa oznaczenie

 

aktualizacja info128x128Miło nam Państwa poinformować, że w dniu 6.01.2021 o godz. 11:00 dokonaliśmy zaplanowanej aktualizacji mapy w naszym systemie monitoringu pojazdów do wersji na 2021 rok. W ciągu najbliższych dni będziemy jeszcze pracowali nad adresacją, gdyż zmienił się sposób kodowania względem powiatów i musimy dokonać kosmetycznych poprawek.

 

 

exlo kontakt bar